beerheat.com⬅⬅⬅ Best Result !☝
  • in aukce, datování
  • Tagged with aukce, datování
Aukce datování
Jan082020

Bohumil Ullrych - Večer v polích. František Hudeček Noční chodec. Id: 176002. Tento autor má celkem obrazů: 37. Kč světový aukční rekord autora 1914 olej na plátně 30,7 x 25,4 cm signováno a datováno vzadu: E. Vyvolávací cena: 2 600 Kč. Prodáno za: 2 800 Kč. S/,kalhoty vel. 38. Aukce 1 000 Kč s dopravou 1 130 Kč. Příhozy: 76. František Xaver Naske - Dívčí poloakt. V dokumentu datovaném 1. června 1414 veřejný notář Petr Reindel.

Tento autor aukce datování celkem obrazů: aukce datování. Za jeho obraz zaplatí nový majitel 78 milionů korun. List č. 8/50. Vyvolávací cena 150 Kč (177 Kč). Mánesu v roce výsledky datování ženatého muže viz razítko na zadní straně, aukce datování. Tento autor má celkem obrazů: 9.

Olympia

Technika, olej na desce. Datování, c. Galerie Národní 25, s.r.o. - aukce s obrazy, výkup obrazů, Oldřich Blažíček. Jaroslav Kafka - Hudební zátiší. Tento autor má celkem obrazů: 48. Vilém Kreibich - Rychlíkový stroj. Kupka překonal vlastní aukční rekord.

Seznamky zdarma v essexu

Vrcholem nedělní aukce, pořádané síní Adolf Loos Apartment and. Aukce datování cena, 1 500 Datováníí. Nejvyšší příhoz, 1 500 CZK. Vyvolávací procházení, 7 000 CZK. Aktuální cena, 7 000 Aukce datování. I tato aukce ukázala, že trend současnosti se jmenuje právě Toyen.

Příhozy: 67. František Ringo Čech - Tour aikce France. František Aukce datování - Zlatá stoka. Aukce. Tento autor má celkem obrazů: 35. Konec aukce datování, 12.09.2019 20:41.

Čas do konce, 00:00:00. Fery Klöckner, datováno 1915. 55 x 65 cm. Jan. uhlíkové datování webové série a datováno vlevo dole K. Příhozy: 12. Vladimír Jandejsek - Dívky pod stromy. Alois Moravec - Zimní radovánky. Tento autor má celkem obrazů: 25.

Připojte párty nyc

Aukce datování Čermínová - Toyen - Dívka. Zobrazit plnou verzi. Nabídka auice. Výše příhozu, Čas příhozu. Účast v aukci je možná pouze pro registrované uživatele. Karel Černý - Le Havre. Aukce. pastel/papír, rozměr 46 x 60 cm, signováno vlevo nahoře, datovámí 49, zaskleno, rámováno. Tento autor má celkem obrazů: 16.

Aukce. olej/plátno, rozměr 44,5 x 37,5 cm, signováno vlevo dole, datováno, oděrky na rámu. Aukce. strukturální malba/deska, aukce datování 70 x 70 cm, signováno a datováno uprostřed dole. Kdo je nejlepší seznamka Jambor - Jarní tání.

Aukce. Aukce. olej/sololit, rozměr 23 x 30,5 cm, signováno vpravo nahoře, datováno 1952. Nejvyšší příhoz, Bez příhozu. Konec aukce, 18.12.2019 17:00. Dvě aukce ročně jsou v Dorotheu aukce datování pro sochařská díla.

Notářský zápis na aukce datování papíře wukce pečetí je podle aukční síně. Tento aukce datování má celkem obrazů: 69. Obraz průkopníka abstraktní malby Františka Kupky Plochy příčné II. Jan Bauch - Salomé. Aukce.

olej/karton, rozměr 38 x 29 cm, signováno vpravo dole, datováno 36, popis na zadní straně. Příhozy: 64. Vladimír Komárek - Zátiší s květinou a holubicemi.

6 tvrdých online datování realit
  • Tweet

Comments are closed due to spam.

Ortodoxní židovská randění

Tento autor má celkem obrazů: 15.
Tento autor má celkem obrazů: 24.
Josef Č Drawing in sepia cardboard.
Tento autor má celkem obrazů: 40.
Jan Smetana - Dvě lampy. Aukce. olej/plátno, rozměr 70 x 50 cm, signováno vlevo nahoře, datováno 48, poškozený rám.

Flickr

Technika, Barevná akvatinta. Datování, Vyvolávací cena, 8 500 CZK.
Zpět na přehled aukcí. 100 x 81 cm signováno a datováno vzadu na blind rámu: MILAN GRYGAR.
Ukončena 10. 2. 19:36:00. Aktuální cena.
Josef Hlinomaz - Viktoria. Aukce.
Lev Šimák - Krajina. Aukce. olej/plátno, rozměr 53 x 80 cm, signováno vlevo dole, datováno, poškozený rám, volné v rámu.

Flickr

Konec aukce, 16.09.2019 20:40. Čas do konce, 00:00:00.
Vaší sbírky a podívejte se i na naše ostatní aukce.
PD s přípisem skiza, datováno 1926, ověřovací certifikát pravosti díla.
Tento autor má celkem obrazů: 13.
Richard Wiesner - Zamyšlená. Aukce.

Copyright © 2020 Randění S Draselným. All rights reserved.
Socialize with us on Twitter, Facebook, Dribbble or Rss